31.10.18

1.b klassi vahva projekt „Sügis ja linnud“

Sügisvaheajal oli lastel ülesanne ehitada koos perega linnumaja. Kindlaid reegleid polnud, kasutada võis tühja pudelit, saabast või vana kohvrit. Oluline oli ainult see, et linnukestel oleks hea ja turvaline sinna sööma tulla. Samuti pidid linnumajad igaühe kodus ka kasutust leidma, sest siis saavad lapsed oma silmaga näha tunnis õpitud ja meile talvituma jäänud linde.

Projekt ei piirdunud ainult majakese tegemisega. Käelises tegevuses meisterdasime ka vahvad linnukesed, kes on juba tiivad sirutanud ja lõunamaa poole teel. Stalwartsi projektist saadud pillidega aga lõime igale linnule oma hääle, mis on töölehtedel QR-koodina. Lehtedel harjutasime ka tähti, kirjutades lendlevast olendist luuletuse.

Olete oodatud meie projekti näitusele, mis on A-korpuse rühmaruumis ja avatud 2. novembrini!

P1000937

P1000944