19.09.16

1. klasside õppekäik Tädu matkarajale

Peale kahenädalast õppetööd võtsid 1. klassid õpitu kokku Tädu matkarajal. Õppeainetest said ühendatud loodusõpetus, eesti keel kui matemaatika. Kordasime mõisteid pikem-lühem, madalam-kõrgem, parem-vasak jne. Põnevust lisasime sõna TAMM kirjutamisega teele looduslike vahenditega, kes heinaga, kes kividega, kes käbidega. Teemat MEELED on kõige parem kogeda just metsa matkal. Seal saime paitada erinevate koortega puid, nuusutada, kuulata ja vaadata. Maitsta? No seekord marju nii palju enam polnud, aga tegime ise pikniku kaasavõetud toiduga.

1.klasside õpetajad Kristi, Nele ja Esti

i-kl-ta%cc%88du-metsas-2016