21.11.23

Loeng lapsevanematele “Vahepala toidukarbis-mis oleks hea valik?”

SchoolFood4Change koolitoiduprojekti raames toimus koolitus lapsevanematele ja koolitöötajatele teemal “Kuidas üks eesti laps võiks tänapäevases Eestis süüa, et kindlustada areng ja hea tervis?”

Teemaks tulid veel mis on tasakaalustatud ja õige söömine, kuidas tasakaalustatud eineid koostada, hea seedimise olulisusest ja mikrobioomist, mis on jätkusuutlik toitumine ja toitumine ja närvisüsteem.

Samuti jagati häid nippe, mida panna lapsele vahepalaks kooli kaasa ja milline peaks olema hommikusöök, et see toidaks, annaks vajaliku energia.
Koolituse viis läbi toitumisterapeut Katri Merisalu, kes on tuntud ka kui Rimi toitumisnõustaja ja koolituse organiseeris SchoolFood4Change Randvere kooli töörühm.

Koolitus on lapsevanematele järelevaadatav 2 nädalat (link edastatud Stuudiumisse).

#randvererohelinekool #SchoolFood4Change