26.05.21

2. klassid eelmisel aastal ära jäänud õppekäigul

Kuna eelmisel kevadel ei olnud 1. a ja 1. b klassil võimalust osaleda KIK programmi “Avastades meeli” õppekäigul Paunküla maastikukaitsealal (seoses viirusepiirangutega), siis oli neil sel kevadel võimalus (nüüd juba 2. klassi õpilastena) oma ära jäänud õppekäigule eelmisel nädalal sõita.

2. klasside muljed: Õppekäigul avastasime erinevate meelte kaudu loodust. Õppisime tundma söödavaid ja mittesöödavaid taimi, eristama samblaid ja samblikke, kordasime veetaimi ja sootaimi, vaatasime metsloomade tegevuste jälgi. Mängisime põnevaid loodusmänge ja tegime looduslikest vahenditest kunsti.

Retkel said õpilased vahetu kogemuse loodusest ja mitte ainult läbi silmade, vaid kasutades kõiki oma meeli- maitsesime, nuusutasime, kompasime, kuulasime ja nägime. Jäime päevaga väga rahule ja soovitame selles programmis osaleda!