23.05.17

2. klassid õppekäigul Tallinna loomaaias

16.-18. mail osalesid 2. klassid KIKi projekti raames Tallinna loomaaia õppeprogrammis “Loomaaed-erinevad elukeskkonnad”. Õpilased said teadlikumaks erinevates kliimavöötmetes elavate loomade elutingimustest ja toitumisest. Lisaks said õpilased teada, millised loomaliigid on ohus ning miks teatud loomaliike kütitakse. 1,5 tunnine programm algas õpitoaga, kus lapsed pidid tegema oma loomaaia. Selleks olid laudadel paberist mudelid: aiad, loomad, talitajad, toit ja raha.

2.c klassi õpilased valisid peale külastust ühe loomaaias nähtud looma, et otsida tema kohta internetist täiendavat infot ja jagada seda teistega. 2.a klassi õpilased jagasid nähtut – kuuldut koolis. Ühiselt valmistati grupitöö, kus iga laps rääkis, mida ta varem loomaaiast ja loomade kohta teadis ja mida nüüd teada sai. 2.b klassi õpilased tegid koolis grupitööna kokkuvõtted päevast ja joonistasid pildid õppekäigust.

Loomaaed11 Loomaaed12 Loomaaed14 Loomaaed17 Loomaaed18Loomaaed6image3image2