05.11.20

2. klassid osalesid õppeprogrammis “Koduloomade põnev elu”.

2.klassid külastasid oktoobrikuus Tallinna Loomaaeda ja osalesid õppeprogrammis „Koduloomade põnev elu“.

Õpilased said teada, kes on koduloomad ning kuidas nende pidamine välja näeb? Lapsed ammutasid uusi teadmisi koduloomade kohta erinevate meelte kaudu nii õues, laudas kui ka toas. Õppeklassis tutvuti merisea, küüliku ja rotiga. Koos arutati, milliseid tingimusi antud loomad vajavad ning kuidas tuleb nende eest hoolitseda. Praktilise ülesandena sisustasid õpilased merisea puuri looma heaoluks vajalikuga: sobiv allapanu, toit, jooginõud, pesa, mänguasjad ja õiged maiustused. Laudaloomadest vaadeldi kitsi, kanu, merisigu, laamasid. Räägiti nende eellastest, pidamistingimustest ja igapäevaelust. Tunni lõpus arutleti, mida lapsed tunnis teada said, millised loomad neile enim meeldisid.

Lapsed jäid programmiga rahule ja olid rõõmsad, et said õppida väljaspool klassiruumi.

#randvererohelinekool