3.-4. S klassi õpilased külastasid Scoutspataljoni

3.-4. S klassi õpilased koos õpetajate ja vanematega osalesid perepäeval Paldiskis Scoutspataljonis. Antud väljasõidul õppisid lapsed meeskonnatööoskusi, said proovida täpsust ja osavust, õppisid tähelepanelikult kuulama, täitma korraldusi ning järgima reegleid. Lisaks sellele said õpilased palju liikuda ja katsetada oma vastupidavust. Poisid nägid, kuidas elustada inimest ning said seda ka ise proovida. Lisaks sellele toimus demonstratsioonlahing. Prooviti sõdurisuppi, sõideti soomusmasinaga. Õppekäik arendas õpilastes ühtekuuluvustunnet ja isamaa-armastust. Lisaks sellele mõistsid nad, kui tähtis töö on meie sõjaväelastel ning kui ohtlik see on.

VIDEO