3. klassid matkasid Pääsküla rabas

3. klassid külastasid 25.-27.septembril Pääsküla raba. Koos kahe giidiga läbiti põnev teekond, mille käigus said lapsed arvutada rabas olevate puude vanust, jõhvikaid korjata, vaatetorni otsast kaunist vaadet nautida, rabas olevate taimede kohta uusi teadmisi ammutada ning allikavett maitsta. Oli näha, et lapsed nautisid vabas looduses viibimist ning uute teadmiste omandamist kasutades kõiki meeli. Taimede teemaga jätkasime ka tundides, arutledes, milliseid taimi võib leida rabast, metsast ning koduaiast; mida taimed kasvamiseks vajavad; milliseid taimi kasutavad inimesed oma igapäeva elus ning kunsti tunni raames loodi pappkarpidesse isiklikud rabad.

Rabamatk4 Rabamatk9 Rabamatk13 Rabamatk14 Rabamatk22 Rabamatk29 Rabamatk33 Rabamatk36