19.10.16

3 x 3 korvpallivõistlus Jüris

18. oktoobril toimusid Jüris Sportland 3×3 korvpalli sarja Harjumaa võistlused. Osalesime Randvere kooli 4.-5. klasside poiste võistkonnaga koosseisus Karl-Andre, Martin, Sten-Markus ja Roger. Kohale oli tulnud 12 võistkonda ning nad jagati kolme alagruppi. Randvere kooli võistkond võitis oma alagrupis kõik mängud ning tagas sellega edasipääsu otse veerandfinaali. Veerandfinaalis tuli võit üsna kindlalt, kuid poolfinaal oli tõeline thriller, kus otsutavaks sai lisaajal tabatud kaugvise. Finaalis tuli kahjuks tunnistada vastase kindlat paremust, kuid poisid olid väga tublid ja võitlesid lõpuni! Seega lõpetas Randvere kool võistluse suurepärase 2. kohaga ning tagas pääsu riiklikule Sportland 3×3 korvpalli võistlustele.

Randvere kooli kehalise kasvatuse õpetaja Märt Rohlin.