17.03.17

Lõppes LasseMaie lugemisvõistlus

Märtsi alguses lõppes viis kuud kestnud Martin Widmarki LasseMaia detektiivibüroo lugemisvõistlus 2. klasside õpilastele. Kokku oli võimalik läbi lugeda  18 LasseMaia raamatut. Randvere koolist osales 18 teiste klasside õpilast. Kolm enim loetavat raamatut olid “Kinomõistatus”, “Armastusemõistatus” ja “Jalgpallimõistatus”. I koha sai Rael Natali, kes luges kõige kiiremini läbi kõik 18 raamatut. II koha sai Maris ja III koha Gert-Gerret. Võitjad said auhindadeks raamatu ning ajakirja või koomiksikogu tellimuse. Väga põhjalikult vastasid raamatukoguhoidja küsimustele Maria, Maris, Rael Natali ja Sören.