16.11.15

4.-5. klasside poisid maakondlikul rahvastepalliturniiril

Randvere Kooli poisid osalseid 11. novembril Kiili Gümnaasiums toimunud Harju maakonna 4.-5. klasside poisterahvastepalliturniiril. Kohale oli tulnud 28 meeskonda. Alagrupis toimus kaks mängu, kus kaotasime esimese mängu ja võitsime teise ning pääsesime edasi. Järgnesid kohamängud, kus esimeseks vastaseks oli hilisem finalist Kallavere kool, kellele meie poisid kaotasid vaid 1 punktiga nn äkksurmas. Järgnevas kahes kohamängus tuli samuti vastastele alla vanduda. Poisid saavutasid kokkuvõttes igati väärika 15. koha ja olid väga tublid, sest nii mitmeski mängus jäi väga vähe võidust puudu. Kuna enamik poistest õpib 4. klassist, said nad järgmiseks aastaks kasulikke kogemusi. Meeskonnas mängisid Tom ja Ekke 5. klassist ning Karl Andre, Martten, Henri, Aleksander, Romet ja Olari 4. klassist.