16.05.19

4. a klassi õpilased Eesti Draamateatri loomingukonkursi

15. mail olid 4.a klassi õpilased Karl Sebastian, Emma Marii, Maria, Jessica, Sandra, Georg Andreas, Ivan ja Timmu kutsutud draamateatrisse loomingukonkursi „Lohe needus 2“ pidulikule auhinnaüritusele. Kõigepealt said kõik osalejad uudistada draamateatri lavatagustes ruumides, giidideks „Lohe Needuse“ etenduse Janne ja Joosepi osatäitjad.

Järgmiseks saime kammersaalis kuulata-vaadata loomingukonkursi võidutöö ettelugemist näitlejate poolt.

Poolesaja fantaasiarohke töö hulgast valis žürii välja neli parimat, nende hulgas Karl Sebastiani joonistus ja jutt „Famagottide armee ja jäädraakon“, mida tunnustati aukirja ja auhinnaga. Palju õnne Karl Sebastian!