13.12.18

4. klassidel käis külas kirjanik Helen Käit

12. detsembril külastas Randvere kooli kirjanik Helen Käit, kes tutvustas enda kirjutatud raamatuid ja luges neist katkendeid ette.
Samuti näitas ta lastele lõiku äsja esietendunud draamateatri etendusest “Lohe needus”, mis valmis tema samanimelise raamatu põhjal ja mida 4. klassid veebruaris ka vaatama lähevad. 4.a klass kinkis kirjanikule enda kirjutatud arvustustekogumiku raamatu “Kummitusmaja” kohta. Seda raamatut oli õpetaja neile eelneva kuu jooksul ette lugenud. Kohtumine oli huvitav ja kirjaniku raamatutesse autogrammiküsijaidki oli mitmeid.
20181212_094533