09.12.22

5.a klassi jõulureis Rakvere linnusesse

Rakvere keskaegne linnus üllatas meid viie erineva jõulutoaga. Oli igasugu jõulumaagiat!  Jõulumemme juures tegime maiust ja pärast võluahjust väljavõtmist saime seda juba ka maitsta. Võlurite juures nägime, kuidas võlusõnade, võluninasarviku sarvejahu ja härjapõlvlase pissiga savi kullaks muuta. 🙂 Muinasjututoas kuulasime ja nägime lugu Okasroosikesest. Kummitustetoas saime teada, kuidas härjapõlvlasi ära ehmatada, kui nad meie päkapikusussi seest tulevad kommi näppama. Päkapikupostkontorist saime saata direktorile oma klassi jõulutervitused. Ja muidugi – kõikjal hulganisti päkapikke, lumeilu ja rõõmsat meelt.
Oli väga vahva reis!