14.09.16

6.-8. H klassi inimese- ja loodusõpetuse kolmapäevad

Igal kolmapäeval toimuvad 6.-8. H klassi õpilastel Markusel, Helinal ja Kevin Jarodil loodus- ja inimeseõpetuse õppimise päevad. Kogu koolipäeva jooksul õpitakse õpetajate Alari ja Antsu juhendamisel põnevaid praktilisi tegevusi tehes nii klassiruumis kui õues.

Tänast õppepäeva alustati aruteluga enesehinnangust seoses isikliku hügieeniga. Uuriti riietele pandud hooldusmärke, tehti kindlaks, kui sooja veega võib pesta jopet, mõõdeti vee temperatuuri. Seejärel mängiti rollimänge: helistati päästekeskusesse ja külastati raamatukauplust. Lisaks õpiti pinnamoodi. Pinnavormide erinevust sai kogeda kooli lähedal künkale ronimisega, mille tulemusena joonistati ühiselt plaan. Koolipäeva lõpus vooliti savist künka mudel.