06.10.20

6. a ja 6. s õppekäigul Paunküla maastikukaitsealal

6. oktoobril käisid 6.A ja 6.S klass KIK õppekäigul Paunküla maastikukaitsealal. Lapsed kinnistasid programmi “Elu rabas” raames koolitundides seni õpitut. Otsisid loodusest rabataimi, vaatlesid pinnamoodi, laukaid ja älveid, arutlesid soo elutingimuste üle, tegid ümbritsevast järeldusi, koostasid toiduahelaid  ja analüüsisid soo erinevaid arenguetappe. Lisaks imetlesid sügisese metsa ja soo kauneid värve, maitsesid veel saadaolevaid marju ja matkasid mitmekesisel maastikul mööda oose tõustes ja laskudes pea 6 km. Mõnusaks puhkehetkeks oli piknik kauni Mustjärve kaldal.
Giid kiitis laste teadmisi, asjalikku käitumist ja aktiivset õppimist.
#randvererohelinekool