11.06.21

6. lennu lõpuaktus

Teele on saadetud Randvere kooli järjekordne lend!

Esimest korda planeerisime lõpuaktust õues, koolimaja ees ja ilmataat oli tõeliselt helde ning võimaldas sellel kõigel sündida. Tegelikult oli isegi veidi hirm, et kuidas nii lõpetajad kui ka külalised tunnikese lõõskava päikese käes vastu peavad, kuid kõik läks kenasti- võimalus oli varjuda vihmavarju alla, liikuda veidikeseks viludasse ja juua vett.

Traditsiooniliselt algas aktus hümniga, seejärel ütlesid oma tervitussõnad edasi direktor Leelo Tiisvelt, abivallavanem Marju Aolaid, esimesed klassijuhatajad Eve Kirmjõe ja Merle Västra ning lastevanemate esindaja Ursula Zimmermann. Muusikalise vahepala eest hoolitses 6. b õpilane Mia ning särtsu lisasid klasside etteasted- loeti ette enda tehtud luuletusi, meenutati kooliaega ja esitati pala klaveril. Kui tunnistused pidulikult kätte antud oli, tegid ühisetteaste kõik lõpetavate klasside klassijuhatajad. Lõpetuseks lauldi ühiselt Randvere kooli laulu ning oligi aeg sättida lõpupiltidele. Lennupuu oli kooliaeda juba veidi varem õpilaste ja klassijuhatajate poolt istutatud ja kõigil oli võimalus seda nüüd ka vaatama minna.

Päev oli täis emotsioone, kuid usume, et meie armsad lõpetajad lendavad veel kaugele, kuid mäletavad südames ikkagi ka oma esimest kooli ning õpetajaid.

Fotod: Toomas Kongi (VEK Foto), Liina Savolainen