30.10.20

Osaleme ka sel aastal PEATU, VAATA, VEENDU! projektis

Oktoobris käisid 4sr, 6sr ja 5sr klassid koos õpetajatega markeerimas ristmikel olevaid PEATU, VAATA, VEENDU! silte. Tegemist on 5.-6. klassidele mõeldud projektiga, mida korraldab Maanteeamet koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga. Projekti eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel. Kokku värskendati sel korral neli kooli läheduses olevat ja ärakulunud sõnumit. Plaanis on markeerida veel kaks ülekäigukohta. Klassis räägiti selle projekti vajalikkusest ning vaadati erinevaid Liikluskasvatus kodulehel (www.liikluskasvatus.ee) üleval olevaid videoid.
#randvererohelinekool
Fotod: Margit Šein