04.05.21

Etluskonkursi koolivoor

Täna toimus Harjumaa 1.-3. klassi etluskonkursi koolivoor. Teemaks oli sel aastal “Kiiremini, kõrgemale, kaugemale”. 1. klassidest osales 8 ja 2. klassidest 11 vahvat etlejat. Žüriisse kuulusid 6. klassi õpetaja Kristi, õppejuht Siiri, raamatukoguhoidja Anne ja asjaajaja Kaire, kes hindasid õpilaste etlusoskust ja luuletuse oskuslikku valikut. Kõige populaarsem luuletuseks osutus Erika Esopi “Köievedu ehk sport on distsipliin”, kuid ka Contra sulest “Mocca ja kordaläinud spordipäev” ning “Kristjan Palusalu” tulid esitamisele mitu korda.
Tasavägise tulemusena kuulutati 1. klasside parimaks etlejaks Maria ja 2. klassidest Georg Martti. 🎉
Nemad esindavad meie kooli Harjumaa etluskonkursil, mis toimub kahjuks virtuaalselt – saadame õpilaste etteasted videodena. Pöidlad pihku meie etlejatele Harjumaa voorus!