20.05.21

Üle-eestiline õuesõppepäev

Ka Randvere kool osales täna üle-eestilisel õuesõppepäeval!🌿🌞
Kuigi tegelikult on õues õppimist aktiivsemalt praktiseeritud juba 3. maist ja õpetajad on võimalusel tunde õues läbi viinud ka varem, siis täna oli näha kohe eriti aktiivset sebimist ümber koolimaja ja ka lähedal asuvas Tädu metsas. Küll kasutati matemaatika tehete tegemiseks koolimaja ümber parkivate autode numbrimärke või mõõdeti puulehtede kogupindala. Inglise keele õuesõppetunni tarvis valmistasid õpilased ette plakatid vahvate õuemängudega, mida õues mängiti ja teistele tutvustati. Õpetaja Mirjami poolt oli ette valmistatud aardeotsimise mäng, milles osaleti võistkondadega. Põnevust jätkus metsaradadele ning koolimaja esised lillekombid olid ideaalseteks joonistus- ning istumisalusteks. Õnneks soosis õues õppimist ka ilm- ei sadanud vihma ega kõrvetanud päike. Kuigi õuesõppepäev sai läbi, siis õues õppimist praktiseeritakse kindlasti edasi.