29.11.21

Advendiaja algus Randvere kirikus

Alanud advendiaja alguse puhul käisime kogu kooliperega Randvere kirikus, kus meid võttis vastu kirikuõpetaja Aare Kimmel. Kuna koolipere on üpris suur, siis käidi neljas vahetuses. Kirikuõpetaja tutvustas kirikus olevad asju, luges jõuluevangeeliumit, mängis mõned palad orelil ja harmoonikumil ning andis kaasa oma õnnistuse. Kõigil oli võimalus küsida küsimusi ning ühiselt lauldi laulu “Oh kuusepuu”, mida advendiaja alguses traditsiooniliselt meie koolis lauldud on. Mõnus jalutuskäik kirikusse ja tagasi koolimajja andis jõuluootusesse kindlasti teistmoodi tunde.

Rahulikku advendiaega!