Uudised

Article featured image
11.08.20

Avatud on registreerimine robootikaringi 2020/2021 õppeaastaks!

Peagi on algamas uus õppeaasta ja alustame huviliste registreerimist 2020/2021 õppeaastaks robootikaringi. 
 
Huvikooli Collegium Eruditionis egiidi all tegutseb Randvere Koolis robootikaring (õppekava kood EHISes: 211043). Robootikaring on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Robootikaringi õppekava maht on 120 akadeemilist tundi, mis jaotatud nelja õppeaasta peale.

Robootika on õpilaste jaoks värav tehnikamaailma. Praktiliste ülesannete lahendamisel kasutatakse LEGO EV3 robotikomplekte. Robot on ümberprogrammeeritav automaatselt toimiv masin, mida kasutatakse inimese liikumist, tajumist ja mõtlemist asendavais töödes. Robootika on tihedalt seotud mehaanika, informaatika, elektroonika ja muude teadusharudega. Robootika on huvitav ala, mis köidab meeli ning pakub palju väljakutseid probleemide lahendamiseks viisil, mida kasutavad insenerid. Korraldatakse koolisiseseid robootikavõistlusi ja osaletakse rahvusvahelisel robootikavõistlusel Robotex. Olulisel kohal on meeskonnatöö oskuse arendamine.
Kus toimub?
Randvere Koolis (klassiruum täpsustub septembrikuu jooksul). Grupi suuruseks kuni 20 õpilast.
Millal toimub?
Alates oktoobrikuust neljapäeviti kell 14.30 – 15.15 2.-3. klassid ja kell 15.15-16.00 4.-6. klassid.
Palju maksab?
Robootikaringi õppemaks on 15 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud.

Juhendaja: Veroonika Tamm

Registreerimine:

 

Robootikaringi toetavad


Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee