Uudised

Article featured image
10.06.21

Edukad etteasted HEV lauluvõistlusel

Mais toimus Tallinna Tondi kooli eestvedamisel virtuaalselt 16. HEV laste lauluvõistlus. Meie kooli esindasid Otto Lou, Karl Alexandre, Claudia, Harald ja Iko. Etteasted filmisime üles koolimajas ja laadisime seejärel üles võistuse keskkonda. Meie õpilastel läks väga hästi- Otto Lou saavutas oma vanuserühmas lauluga “Kolm väikest lindu” II koha, Karl Alexander looga “Laul kappavast hobusest” III ning ansamber, kuhu kuulusid Claudia, Harald, Iko ja Karl Alexander looga “Veli, kulla vellekene” II koha!🎉
Žürii kiitis meie õpilaste head rütmitunnetust ja pillioskust ning soovis veelgi enam esinemistjulgust. Suured tänud juhendaja Eterile.👏


Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee