19.01.17

Eesti 100. sünnipäeva suurprojekt

Õpetaja Antsu eestvedamisel alustas Randvere kool ettevalmistustöödega Eesti Vabariigi 100. aastapäeva väärikaks tähistamiseks. Projektilt “Eesti 100” on praegu veel vara saladusekatet kergitada, kuid teada on see, et laste kätetööna valmib kaks õpiobjekti, mis kannavad erinevaid õppeaineid lõimivat ideed, ning võimaldavad kasata kooli kõik õpilased ühisesse tegevusse. Kuna projekti tarbeks on kõigepealt vaja varuda puitmaterjali, mis pärineks Eesti metsades kasvavatelt erinevatelt puuliikidelt, siis kasutasid õpetajad Ants, Priit ja Alar ning kooli töömees Mati ära selle, et Tädul on tulevase suusaraja tarbeks puid maha võetud ja meile tarvilik oksamaterjal vabalt saadaval. Kooskõlastatult RMK-ga toodigi eelmisel pühapäeval vajalik materjal kooli hoiule.

Rong21