30.01.23

Eesti kirjanduse päeva tähistamine

Alates käesolevast aastast on 30. jaanuar riiklikus tähtpäevade kalendris eesti kirjanduse päev, mis on ka lipupäev. Eesti kirjanduse päevaga soovime väärtustada kirjanduse tüvitekste ning pöörata tähelepanu tänapäeva kirjandusele ja kirjanike rollile Eesti kultuuris ning ühiskonnas.
Tähistasime esimest eesti kirjanduse päeva ühiste olemistega kolme esimese tunni ajal, kus astusid üles koorid, 4. a klass esitas näidendi ja õpetajad tutvustasid raamatuid, mis neile südamelähedased.
Aitäh Kultuurikojale, kes sündmuse ellu kutsus ja kõigile panustajatele, osalejatele!