20.02.15

Eesti sünnipäeva tähistamine

Randvere kooli õpilased olid Eesti Vabariigi 97. sünnipäevaks valmistanud vahvad kingitused, mida nad täna koolis esitlesid.

1. klasside õpilased olid oma pesasse üles pannud kunstinäituse, mida külastas kogu kool. 2. klassid esitasid Eesti ja kodu kohta luuletusi, mida nad olid õppinud ja lavastanud rühmatööna. Iga klassi üks grupp sai võimaluse esitada oma luuletust ka aktusel. 3. klassid olid välja mõelnud arendava Eesti mängu ja 4.-5. klassid koostasid rühmadena reklaamplakatid või lühikesed reklaamfilmid Eesti kohta. Neid on võimalik vaadata õpetaja Merilini ja Mari blogidest.

Aktusel autasustati üle saja õpilase, kes olid osalenud erinevatel olümpiaadidel ja võistlustel, ning nende juhendajad. Esinesid kooli rahvatantsijad, 2. klasside etlejad, näitering ja koor ning solistid Sten Erik kitarril ja Mailen-Elen. Pühademeeleolu aitas aktustel luua Randvere pasunakoor.

Lõunasöögiks valmistasid kogu koolile üllatuse väikeste klasside õpilased ja õpetajad, kes pakkusid hõrgutavaid eestipäraseid maiusi kaerahelvestest ja kamapallidest.

Aitäh kõigile toreda päeva eest!

Image00015