Uudised

Article featured image
21.02.22

Eesti Vabariigi 104. aastapäeva pühendatud aktus

21. veebruari õhtul toimus koolimaja ees õues Eesti Vabariigi 104. aastapäevale pühendatud aktus. 🇪🇪
Kontserdi juhatas sisse Randvere Pasunakoor, kes koheselt mõnusalt piduliku meeleolu lõi. Õhtut juhtisid 4. klasside neiud Katariina, Ariane, Oiivia Sofia ja Helene Mathilda, kes lugesid vaheldumisi luuletusi, millede autoriks olid nad ise või meie kooli 5. klasside noored. Üles astusid kooli laste- ja mudilaskoor, solistid Adeele ja Ariane 4. klassist ning suur hulk nii kooli kui Randvere Tantsupere rahvatantsijaid. Pidupäevakõnedega käisid tervitamas Viimsi abivallavanem Marju Aolaid, Randvere külavanem Priit Robas ja kooli hoolekogu esimees Karl Mänd. Koolipere poolt tervitas pidulisi õpetaja Mare. Nii kontserdi eel kui järel oli võimalus külastada kohvikut, mida pidasid sel korral nii õpilased, vanemad kui muidu vahvad Randvere kooli sõbrad. Lisaks oli võimalus nautida õpilaste töid, millest õpetaja Reilika oli valmistanud kaunid pildiketid.😇
Vaatamata heitlikule ilmale, millega Eestimaal alati arvestama peab, tundsid kõik kohalolijad rõõmu saabuvast pidupäevast ja nautisid koos olemist ning kogukonna tunnet.💚
Õigepea jagame sündmusest rohkem fotosid, kuid seniks väike meenutus esmaspäeva õhtust Mihhail Spiridonovi silmade läbi – vaata videot siin.


Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee