07.03.17

Etluspäev

Täna toimus koolis juba traditsiooniks saanud etluspäev 1. kooliastme õpilastele. Kõigil, kes olid leidnud endale meelepärase luuletuse, selle korralikult pähe õppinud ja soovisid seda kaaslastele esitada, oli võimalik osaleda.  Etlejaid oli kokku 27. Žürii, kuhu kuulusid õpetajad Virve, Ants, Leelo ja Kaire ning külaline õpetaja Külli Viimsi koolist, pidid igast klassiastmest välja valima ühe õpilase, kellel on võimalus oma luuletus Harju maakonna etluskonkursil Sakus uuesti esitada. Žürii otsis last, kes loeks luuletust nagu lugu ja paneks ennast kuulama. Väljavalituteks osutusid seekord Mart 1.C, Marta 2.C ja Henri Eric 3.A klassist.  Täname etluspäeva korraldajaid õpetaja Margitit j a Virvet.

Etll61 Etll51 Etll31 Etll21