Uudised

Article featured image
12.01.23

ErasmusPlus koostööprojekt Poola kooliga

Sel õppeaastal on käimas üks põnev koostööprojekt, mis on jõudnud ka esimeste konkreetsete tegevusteni. Toimunud on esimene veebikohtumine ja koolituspäev meie Rohelise kooli noortele, kes osalevad #ErasmusPlus koostööprojektis “Educating ecologically conscious young European citizens through joint enterpreneural activities​” Poola I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu kooliga! Kokku osaleb meie koolist 11 noort.🤩
Projekt annab meie noortele võimaluse arendada koostööoskusi, inglise keelt ja saada veidi aimu ettevõtlusest. Projekti raames luuakse ühiselt taaskasutatavatest materjalidest mänguasju, toimuvad ühiskoolitused, õppekäigud Eestis ja Poolas.♻️
#randvererohelinekool #erasmusplus


Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee