14.12.22

Eriklasside jõulukontsert

Täna toimus HEV klasside jõulukontsert. Kontsert toimus õpetajate Eteri Parts ja Michelle-Natali Omeljantsuk eestvedamisel. Kontserdist võtsid osa 3.H, 3.R, 4.H, 4.R, 4.T, 5,R, 6.R, 6.T, 7.H, 7.TH, 8.H, 9.PÕ1, 9.H, 9.TH klasside õpilased. Esinejaid tulid toetama ja julgustama 4.A, 4.B ja 6.C klasside õpilased.

Tänu ja kiitus korraldamise abistamisel 4. A klassi klassijuhatja Kirsti Haug, 4.B klassijutaja Tea Reinberk , 6. C klassi õpilased Vanessa, Tuuli ja Lee ning vene keele õpetajat Jelena Mirt. Suured tänud 4.A klassi õpilasele Mirtelile ja 9.H klassi õpilasele Oskar-Martinile ilmeka luuletuse lugemise, loomingulise lähenemise ja aktiivse elupositsiooni eest.