Etlejate mõõduvõtt Sakus

Saku Gümnaasiumis toimus tänavune algklasside õpilaste maakondlik etluskonkurss. Randvere Koolist käisid eakaaslastega mõõtu võtmas Mart 1.C klassist, Marta 2. C klassist ja Henri Eric 3.A klassist. Selle aasta žüriile meeldis 1. klasside õpilastest kõige rohkem just meie Mart, kes kuulutati I koha vääriliseks. 3. klasside etlejatest tõsteti esile Henri Eric kui kõige omapärasem esineja. Suur tänu kõigile 1.-3. klasside õpetajatele, kes andsid kõigile soovijatele võimaluse ennast etlejatena proovile panna nii oma klassi kui kogu kooli etluspäeval.