20.03.15

Etluskonkurss

Neljapäeval, 19. märtsil toimus koolis 1.-3. klasside etluskonkurss, mille käigus valiti välja klassiastme esindajad 2. aprillil Püünsi Koolis toimuvale Harju maakonna etluskonkursile. Igast klassist astus üles kaks etlejat ja žürii otsustas kooli esindama saata Sofia 1. klassist, Mailen-Eleni 2. klassist ning Aleksandri 3. klassist. Konkurssi juhtisid Mia Liis ja Roger ning näitering esitas vahva vahepala. Enne žürii otsust oli publikul ennast võimalik tühjaks tantsida. Aitäh vahva sündmuse eest õpetaja Kirsti Esperkile ja Kristi Lavingile!