09.10.20

Ettevõltusring “Edukas Noor” alustas!

Esimesel kohtumisel tutvuti, räägiti lühidalt iseendast ja valiti ennast iseloomustava sõna/tegevuse, tehti meeskonnatööd, kus oli vaja välja mõelda teemal “Unistuste Randvere kool”. Tehti ka juba esimesi vigu, kus aeg hakkas varvastele astuma ja mõtteid piirasid liigselt detailidesse minek. Küll aga tuldi toime meeskonnatööga, kus valiti juht ja kõik said oma ideid välja öelda. Mõtleldi, miks unistada on oluline. Seati õpilaste ootused sellele ringile. Tunni lõpuks jõuti mõttega selleni, miks on vaja endale kõrgemaid nõudmisi seada ning miks on otsustamisel tähtis roll selle juures, mis meist saab.

Et kodus igav ei oleks, siis tasub nendel teemadel ka kodus arutleda!

Peamised otsused, mis määravad selle, mis meist saab on:

Otsus, millele pöörata tähelepanu – asi millele keskendud kõige rohkem.
Otsus, mida miski sinu jaoks tähendab – mida väärtustad kõige rohkem.
Otsus, mida teha, et saada soovitud tulemusi – eesmärgid/unistused.

Järgmisel tunni räägitakse valust/naudingust, kuidas need meie elu juhivad ning kuidas need enda jaoks tööle panna. Räägitakse eesmärkidest ja nende seadmisest. Tehakse läbi muutuste katse ja kirjutatakse endale kiri 90-aastaselt iseendalt.

Erandkorras kohtutakse taas neljapäeval 15. oktooberil kell 14:35-16:10 (kokku saadakse ruumi F-209 klassi ees).
Edaspidi juba igal teisel esmaspäeval (alates 2. novembrist) ruumis F-209 ja 14:35-16:10.