07.02.17

Foorumteater

Eelmise nädala lõpus astus Randvere kooli foorumteatri trupp esmakordselt üles koolikaaslaste ees. Foorumteater  on osalusteater, mis ajendab õppima ja leidma lahendusi erinevatele probleemidele. Foorumteatris saab inimene harjutada, kuidas tulla toime igapäevaelus tekkivate olukordadega, mis tulenevad suhetest ja suhtlemisest. Õpilased mängisid ette ühe üsna tüüpilise koolikiusamise juhtumi. Pärast etendust oli publiku hulgas olnud lastel võimalus tulla lavale ja näidata, kuidas oleks nende arvates tekkinud olukorras kõige õigem käituda, et lugu lõppeks kannataja jaoks paremini. Selline teatritegemise vorm aitab lastel paremini iseenda ja oma kaaslaste tundeid mõista. Foorumteatrit juhendab õpetaja Kadi  Jaanisoo.

Foorum91 Foorum41 Foorum51  Foorum11 Foorum21 Foorum61