22.10.21

Foorumteatri tutvustus

Oktoobris käisid 6.h-8.h klasside õpilased Rainer, Sandra Liis ja Alari 3.a klassi õpilastele tutvustamas foorumteatrit. Tutvustuseks sai draamaõpetaja Michelle inspiratsiooni õpetaja Marelt, kes käis külas draamatunnis ja õpetas 6.h-8h. klassi õpilastele ei-ütlemise algoritmi. Seejärel lavastati kaks stseeni, mis tulidki esitamisele 3. a klassile.

Avatud tunni raames said õpilased ülevaate foorumteatrist, mängisid draamamänge,  arutasid päevakorraliste teemade üle, said kuulata üksteise arvamust ning proovida mänguliselt argipäeva probleeme lahendada.

Põnev kogemus nii esitlejatele kui kuulajatele!