11.05.22

Grupiauhind 4b klassile ja tunnustus usinale õpetajale!

4.b klass koos klassijuhataja Reilikaga osales Eesti Ajaloomuuseumi poolt korraldatud kollaažikonkursil “Elu koera nahas” ning nad pälvisid grupiauhinna ja tunnustuse usinale õpetajale!

Preemiaks on võimalus külastada kogu klassiga üht Eesti Ajaloomuuseumi muuseumitundi.

Ja kõikidele teistele üleskutse- minge Maarjamäe lossi galeriissse vaatama näitust “Elu koera nahas”, kuhu on pandud ülesse kuni 30.juunini nii meie kui ka teiste Eestimaa laste tööd. Näitusele sissepääs prii.

Väljapanekul jalutades on võimalik nuputada, kas Muhu koerad on ikka sama temperamendiga kui Antsla või Valgamaa omad? Millised on koerte õudusunenäod või milline on koerte paradiis? Kohtab pilte, kus veendume taas ja taas koerte hämmastavas oskuses sõpru leida ning elu ja head sööki nautida. Lastenäitusel on kahtlemata ka oma truu valvur peidus!