01.11.21

Halloweeni stiilipäev

Kuigi Halloweeni kostüümides tegelased jooksevad ringi 31. oktoobril, siis koolis tähistasime seda püha stiilipäevaga kohe peale vaheaega – 1. novembril. 🎃👺👻
Koolimajas liikus ringi palju erinevaid, lõbusaid, hirmutavaid ja vahvaid tegelasi. Et veelgi rohkem põnevust oleks, siis selgitas žürii, kuhu kuulusid koolijuht Stanislav, kantseleijuht Roosika, 4. klassi õpilane Mette, raamatukoguhoidja Anne ning kommunikatsiooni- ja huvijuht Liina, välja neli kostüümi, mis eriti silma hakkasid ning mille puhul oli veidi rohkem vaeva nähtud või täiusliku pildi lõid. Tänukirja ja temaatilise väikese kommikoti pälvisid Mirle 3. klassist, Helena Mathilda ja Uku Rumi 4. klassist ning Tuuli 5. klassist!
Suured tänud kõigile kostüümikandjatele, kes stiilipäevale värvi andsid ja lennukaid idei järgmiseks aastaks!🤩