06.11.20

Harjumaa Osaluskohvik

Meie 6. klasside klassivanemad Emma Marii, Maris ja Arle Aron osalesid noorte Harjumaa Osaluskohvik 2020 kohtumisel Kuusalu spordikeskuses. Tegemist on noorte enda poolt läbiviidava üritusega, mis annab võimaluse olulistel teemadel mõtteid vahetada ja kaasa rääkida. Sel korral oli valida 5 teemalaua vahel (“Ma ei viitsi kaks tundi bussi oodata”, “Noored tööle”, “Mõttetu koolipäev”, “Head otsustajad otsustage lõpuks ära!”, “Kas valimises suruvad mind kasti?!”) ja kohtumise jooksul sai osaleda neist nelja mõttevahetusel. Meie õpilased osalesid nelja esimese teema laua vestlustes. See oli esimeseks kogemuseks jagada oma mõtteid, arvamus teiste Harjumaa noortega. Meie noored olid küll kõige nooremad, kuid väga julged ja aktiivsed. Seda märkasid ka teemalaudade moderaatorid ja Arle Aron pälvis eraldi tunnustuse lauas “Mõttetu koolipäev” ja seda oma aktiivse kaasarääkimise eest.
Noored jäid kogemusega väga rahule ja usume, et on julgemad ka edaspidi sellistest võimalustest kinni haarama.