Uudised

Article featured image
12.01.22

Heategevuslikul laadal kogutud raha jõudis varjupaika

Jõuluvaheajal käis Randvere kooli maskott Randu Tallinna loomade varjupaigas (Varjupaikade MTÜ), et üle anda kogukonna heategevuslikul jõululaat-kontserdil kogutud raha, mille suurem enamus kauplejatest soovis annetada kodututele loomadele.😇
Randut võttis vastu vahva kutsa Muki, kes saab kindlasti osa meie kogukonna lahkete inimeste poolt annetatud 850 eurost. 🐶
Loodame, et kevadel saavad meie kooli õpilased taas ka ise varjupaika külastada – hetkel õnnestus Randul vaid aknast armsaid karvapalle piiluda, sest järgida tuleb seoses viirusega kehtivaid piiranguid.🐱

Aitäh veelkord kõigile, kes panustasid ja kindlasti muudab see väike heategu paljude loomakeste elu rõõmsamaks.

 Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee