11.02.21

Helkurite vaatluse tulemused

Kuigi hetkel on õues lumi ja pime aeg ei tundugi võibolla nii pime, kuid siiski on oluline kanda helkurit.

Rohelise kooli noored viisid jaanuari viimastel koolipäevadel läbi helkurite kontrolli – vaadeldi kõiki koolimajja sisenejad ning veenduti, kas helkur on riietel või koti küljes. 28.jaanuaril vaadeldi kokku 294 õpilast ja töötajat, kellest 42% kandsid helkureid. 29.jaanuaril oli tulemus juba veidi parem – vaadeldi kokku 302 õpilast ja töötajat, kellest 59% kandsid helkureid.

Mõlemal päeval jagati välja helkuripuule kogunenud helkureid neile, kellel helkur puudus. Täname kõiki, kes helkuripuud täiendasid!

Helkuripuud ennast enam hetkel ei ole, kuid peaukse juures stendi küljes ripub veel peatäis helkureid, nii et võta julgelt kui helkur puudub või on kaduma läinud.

Olge endiselt silmapaistvad!