20.01.17

Isetehtud nukuetendus

3.A klassi õpilased Emma, Egert, Tauri ja Karli tegid täna nukuteatrit. Etenduse ettevalmistusperiood on olnud pikk. Kõik algas sellest, et mõeldi välja idee ja kirjutati lugu. Edasi läks töö nukkude ja lava meisteramisega, lõpuks otsiti sobiv muusika ja videolõigud. Täna nähtu on üks osa õpetaja Michelle-Natali poolt juhitud projektist “Teeme teatrit!”, millega kool tähistab laste ja noorte kultuuriaastat. Projekti eesmärk on kaasata haridusliku erivajadusega lapsed esialgu etenduste publikuna ja sealt edasi draamaõpetuse tunni kaudu ka kaasategijatena.

Nukuetendus51 Nukuetendus31 Nukuetendus21 Nukuetendus11