24.11.22

Kadrilaupäeva tähistamine

Koolipere tervitas juba peaustest sisse astudes kadrisantide laul – laulukadrideks olid meie õpetajad õpetaja Leena eestvedamisel! Koolimaja peal oli ringi liikumas päris palju heledes riietes kadrisante.

1.-4. klassid pidasid ühist kadritralli. Iga klassiaste oli ette valmistanud ühe tegevuse, mida teistele õpetas/läbi viis: 1. klassid laulsid kadriregilaulu eeslauljatena ja teised laulsid järgi, 2.klassid õpetasid rühmades (kuhu kuulusid kõikide klassiastmete esindajad üheskoos) vahvaid mänge, 3. klassid esitasid mõistatusi ja 4. klassid viisid läbi viktoriini. Viktoriini võitis 11. meeskond. Kadritralli lõpetas ühine regilaul, kus õpetajad olid eeslauljad ja lapsed koorina kaasalauljad.
Oli tore koostöine lustimise aeg, hoides aus rahvatraditsioone.

Samuti oli kõigil võimalus osaleda kadripäeva viktoriinis, kus tuli vastata 13 kadripäevaga seotud küsimustele. Parimaks tunnistati Maibrit 4. b klassist – tema vastas kõik küsimused õigesti! Veidi maha (1 vastus valesti) jäid Grettel 4.b klassist ja Enri 5. a klassist. Väga tublid!

#randvererohelinekool