23.05.16

Kevadball

Reedel, 20. mai õhtul kella kuue paiku oli koolimajas tunda pidulikku ärevust.  Algamas oli Randvere kooli esimene kevadball, mille osalisteks kooli kõik õpilased alates esimesest kuni kuuenda klassini. Sündmuse tunnistajateks oli kogunenud väga palju laste lähikondlasi ja õpetajaid. Balli peakorraldajad õpetaja Anli ja Kirsti olid balli üles ehitanud klassikaliselt. Ball algas piduliku sissemarsiga, millele järgnes avavalss. Poistel olid olemas tantsukaardid. Kavas oli valss, rumba, samba, tšatša ja aeglane valss. Tantsule palumine ja tütarlaste kohalesaatmine jättis poistest väga galantse mulje. Tüdrukud kandsid uhkelt oma pidulikks kleite ja kenasti sätitud soenguid. Õhtu lõpuosas ühinesid tantsijatega ka vanemad. Balli sujuv korraldus tagas osalejatele suurepärase meeleolu. Kindlasti saab sellest saündmusest Randvere kooli traditsioon ja üks kooli oma näo kujundajaid.
Ballt81

Ballt11