20.05.16

Kevadkontsert

HEVkontsert11 HEVkontsert21Neljapäeval, 19. mail näitasid väikeste klasside õpilased kevadkontserdil, mida nad pika kooliaasta jooksul on õppinud. Kavas oli 21 numbrit ja oma esinemisnärvi said proovida kõik väikeste klasside õpilased, kes selleks soovi avaldasid. Programmis oli laulu, tantsu, etlust ja näitemängu, rohkesti kasutati erinevaid muusikainstrumente ja rütmipille. Põnevasse programmi olid panustanud kõik laste õpetajad ja abiõpetajad ning lisaks muusikaõpetajad Eteri ja Käll. Kontserdipublik sai südant soojendava elamuse.