12.05.22

Kiivrite kevadine seire

Täna hommikul viisid meie Rohelise Kooli noored koos politseiga läbi kiivrite seire.
Kokku kontrolligi 129 jalgratturit, kellest 9 ei kandnud kiivrit. Üldpilt on küll positiivne, kuid saab kindlasti veel paremini – sel teemal peaks valitsema null tolerants! Tegemist on siiski kõige odavama elukindlustusega ning ilma kiivrita ei peaks ükski laps jalgratta või jõuksi peale hüppama!Samuti tõi politsei välja tõsiasja, et vaid 10 õpilast panid jalgratta lukku.
Jätkame teavitustööd nii koolis, kuid väga oluline on ka kodu tugi – täname, et turvalist liiklemist oluliseks peate ning omalt poolt panustate!👍
#randvererohelinekool