19.09.20

KIK õppekäik “Hakkamasaaja looduses”

Kaunitel sügispäevadel käisid 4.a, 4.b, 4. c, 4. s, 4. sr, 7. h, 8. h ja LÕ klassid õppekäigul Jõelähtme vallas Kaberla külas. See oli retk loodusesse, kus õpiti valmistama okstest onni, süütama tikuta lõket, keetma looduslikest taimedest (kanarbik, vaarikaoksad) lõkkel teed. Omandati teadmisi, kuidas saada hakkama looduses kui oled eksinud (näidati vahendeid, mis võiks metsas kaasas olla). Tutvustati ka võtteid, mida rakendatakse looduses eksimise situatsioonis ja sellisesse olukorda sattumise vältimiseks. Nii lastele kui õpetajatele oli see põnev avastamine.

#randvererohelinekool

Fotod: Alari Allika