11.03.22

KiVa teistmoodi koolipäev

Teistmoodi koolipäev oli tõesti teistmoodi ja sel korral keskenduti KiVa teemadele. Õpetajatest ja koolitöötajatest koosnevad meeskonnad valmistasid ette KiVa I ja II mooduli tunde ja teemade valik oli lai – tunded, erinevus on rikkus, tunne kiusamine ära, meie klass- siia kuuluvad kõik, kirjandustund, ühine vastutus kiusamisele, kiusamine varjatud kujul, rühma osalemine kiusamises, kiusamise tagajärjed jne. Iga klass sai valida 4 teemat, mis esimese nelja koolitunni jooksul läbiti. Tegevused olid erinevad – aktiivsemaid, mõtlemapanevaid, lõbusaid, tõsiseid.
Usume, et iga õpilane võttis tänasest päevast kaasa teadmise või kogemuse, mis aitab tal kiusamist paremini märgata, sekkuda või küsida abi, kui endal julgusest puudu jääb.😇