Uudised

Article featured image
16.12.16

Kohtumine Supilinna salaseltsi loojaga

Reedel, 15. detsembril oli Randvere koolis külas eesti viimaste aastate populaarseim lastekirjanik Mika Keränen, kelle Supilinna salaseltsi lood on paljude meie kooli õpilaste lemmiklugemisvaraks. Kirjanik rääkis muhedalt nii kirjanikutööst kui ka oma suurest armastusest jalgpalli vastu ning vastas paljudele laste küsimustele. Pärast kohtumist oli võimalik endale soetada kirjaniku enda käest tema raamat, kuhu autor oma käega pühenduse ja autogrammi sisse kirjutas. Suur tänu raamatukoguhoidjale Tuulile, kes on sel õppeaastal kooli juba mitu huvitavat külalist kutsunud.

keranen23 keranen13 keranen33 keranen43 keranen53 keranen63keranen18Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee