27.05.20

Kooliaia toimetused

Randvere kooli kooliaia meeskond vaikselt toimetab. Kuna suurt talgupäeva veel korraldada ei saa, siis võeti esimesed tööd ette isekeskis. Alustati peenrakastide ehitusega ja kiviktaimla rajamisega, istutati ilu- ja marjapõõsaid. Järgmiseks talgupäevaks jäi komposti ja mulla kogumise kastide ehitus ja sibullillede peenra rajamine. Toimetamist jätkub, hoiame teid kooliaia tegemistega ikka kursis ja loodame, et saame juba õigepea ka ühiselt kooliaias tegutseda.

Täname kõiki, kes kooliaeda ka rahaliselt toetanud on – tänu teie annetustele on kooliaial olemas muld, puitmaterjal ja taimi.

#randvererohelinekool