01.05.17

Kui kloun ütleb ei…

Reede, kell 12 külastas kooli päevakeskuse Juks näitetrupp etendusega “Kloun ütleb EI”.  Lugu rääkis kaotamisest ja uuesti leidmisest ning julgusest viia ellu oma unistused.

Tsirkuses kuulutati välja viimane ja kõige kuulsam esinemisnumber, areenile tulid kloun Petronius ja eesel Theodor, kuid siis toimus tsirkusedirektori ja publiku silme all midagi enneolematut – keegi ei liigutanud ja vähe sellest, kloun ütles EI. Sellest eitusest sai alguse terve sündmuste ahel, mis viis ka teised tsirkuseartistid – poni Ferdinandi, koer Otto, kaelkirjak Luise, lõvi Gustavi jt vastu uutele seiklustele. Mida hakata peale oma ootamatu vabadusega, millest nad on unistanud ja mis saab tsirkusedirektorist, kes on korraga kõigest ilma jäänud?

Kloun61 Kloun41 Kloun31 Kloun21 Kloun11